Lekarze Łódź

Kardiolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Jestem w szoku,że lekarz poświęcił mi tyle czasu, przeprowadził dokładny wywiad. wyjaśnił moje problemy.Miły, sympatyczny, cudowne podejście do pacjenta.

lekarz Aleksandra Kazanek

Neurolog dziecięcy

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani doktor podeszła do problemu mojego syna bardzo poważnie, szybko trafiliśmy do szpitala gdzie dokonano dokładnej diagnostyki. Bardzo serdeczna osoba, godna polecenia!
Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.

dr n. med. Bartłomiej Jakóbczyk

Urolog

NAWROTMED
Nawrot 2a
Łódź

Wspaniały lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, nawet jeśli ten nie jest zapisany na konkretny termin. Słucha i odpowiada na pytania.

dr Magdalena Dudkiewicz

Ortodonta

Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź

Serdeczenie polecam panią Magdalenę Dudkiewicz. Wizyta przebiegła sprawnie, a sam zabieg bezboleśnie. Przed zabiegiem zostałem szczegółowo poinformowany o jego przebiegu, oraz przyczynach powstania problemu.
Opinia dodana przez: Kowalewsky

Radosław Grobelny

Neurolog

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

dr n. med. Małgorzata Piotrowicz

Genetyk kliniczny, Pediatra

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Mój mały w końcu przestał bać się wizyt u lekarza, i choć jeszcze niekrótka droga przed Nami patrzy na to wszystko z uśmiechem. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Karolina B.

dr n. med. Ewa Zielińska-Wyderkiewicz

Alergolog

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Wszystko w porządku, miałem już kilka wizyt u Pani doktor, uprzejma i kompetentna osoba, wyprowadza mnie na prosta po długim czasie gdy bez skutku leczyłem się u innych alergologów.

mgr Michał Kaczmarek

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Miły, sympatyczny, młody fizjoterapeuta. Brdzo fajnie prowadzi zajecia z małym dzieckiem, a mi jako matce pokazał jak moge ćwiczyć w domu. POLECAM
Doskonały fachowiec, zawdzięczam mu życie - trzy lata temu usunął mi z powodzeniem oponiaka prawej okolicy skroniowej. A w dodatku po zabiegu wykazał wobec mnie dużą cierpliwość i poczucie humoru.Dziękuję, panie doktorze.

lek. dent. Agnieszka Zielińska

Korona
al.Wyszyńskiego 65, bl.393
Łódź

Pozostaję pod opieką Pani Agnieszki, od ponad roku.Towarzyszy mi w walce, z zaawansowaną paradontozą. Doświadczenie, kompetencje , zaangażowanie i skuteczność , to wizytówka Pani doktor. Swoją postawą i autentycznością zachęca do regularnych wizyt. Tu z gabinetu przychodzi i wychodzi się, z uśmiechem na twarzy !!!
Opinia dodana przez: Ewa
Tyle złego mówi się o publicznej służbie zdrowia, że oczekiwanie, chamstwo, nieprofesjonalizm. Polecam zatem poradnie kardiologiczną przy biegańskim w Łodzi a szczególnie doktora Bednarkiewicza. Nie odmawia przyjęcia nawet jeżeli nie jest ktoś zapisany. szybko postawił w moim przypadku prawidłową diagnozę a nie mogły sobie z tym poradzić "profesorskie" sławy z różnych łódzkich ośrodków. Nie spycha pacjentów. stwarza dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Bardzo dokladny.

lek. dent. Violetta Olbert-Sieroszewska

Gabinet Stomatologiczny Violetta Olbert-Sieroszewska
Gdańska 96 lok. 2
90-508 Łódź

jestem zadowolona z usług Pani stomatolog, jest b kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu objasniając każdą dziurę w zębie. Wzbudza zaufanie. Jest lekko zakręcona, ale pozytywnie :) mogłaby trochę delikatniej traktować szczękę podczas wsadzania tych wszytskich sprzętów. Bardzo sympatyczna, polecam!

lek. dent. Anna Frontczak

Przychodnia stomatologiczna
Bydgoska 36a
91-036 Łódź

Jestem mega zadowolony. Jedyny lekarz stomatolog do którego nie boję się wybrać na leczenie. Pełna profeska!!

lekarz Mariusz Heleniak

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Kilka lat temu trafiłem do Pana doktora z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. Interwencja Pana doktora przyniosła znaczną poprawę na wiele miesięcy. Przy okazji oglądania moich wcześniejszych badań kręgosłupa, Pan doktor zasugerował wizytę u endokrynologa. Dzisiaj jestem tydzień po operacji tarczycy, która dzięki wczesnemu zdiagnozowaniu pozytywnie zakończyła moje doświadczenie z onkologią. Wdzięczność moja nie zna granic. Empatia to drugie imię doktora Heleniaka.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Sobczak

Przełajowa 4/164
94-044 Łódź

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Patrycja Kossakowska

Stomatolog, Ortodonta

al. 1 Maja 49 lok. 4
90-740 Łódź

Pani doktor wyprostowała moje zęby bez usuwania zębów trzonowych, jak proponowali mi inni specjaliści. Do każdej wizyty była przygotowana w 100%, zawsze wyjaśniła mi co będzie robione oraz czego się spodziewać po każdej aktywacji aparatów. Oceniam ją bardzo pozytywnie, efekt leczenia u niej był powyżej moich oczekiwań i utrzymuje się do dziś (niedawno minęło 5 lat od zdjęcia aparatów).
Opinia dodana przez: Oola

lek. dent. Anna Ulanicka

ulica Liściasta 4/8/63
91-357 Łódź

Stomatolog godna polecenia w 100% zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Najlepsza ze wszysykich jakich znam.
Opinia dodana przez: Magda S.

mgr Ewa Bienert

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Kamila Wójcik

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Lekarz cechujący się wielkim doświadczeniem i ogromną wiedzą. Duża ilość przyjmowanych pacjentów nie stanowi dla niej problemów, przy poświęceniu odpowiednio długiego czasu pacjentowi. Zawsze bardzo miła, spokojna i na prawdę oddana swojej profesji. Stawiane diagnozy pozwalają wracać do normalności zdrowotnej. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, tego wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan